WIRTUALNE BIURO Żyrardów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żyrardów

Wirtualne Biuro Żyrardów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Żyrardów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Żyrardów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne Biuro Żyrardów. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Żyrardów Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żyrardów

Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Reasekuracja. Produkcja wyrobów tartacznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żyrardów Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Produkcja motocykli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Żyrardów ADRES REJESTRACJI FIRMY Branżowe szkoły II stopnia Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja opakowań z metali . Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żyrardów

Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Działalność agentów turystycznych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Ebiuro Wirtualne Biura Żyrardów Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Szkoły podstawowe. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Żyrardów Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneDziałalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja artykułów piśmiennych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ..

Biuro Wirtualne Żyrardów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Żyrardów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Ebiuro Wirtualne Biura Żyrardów. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Żyrardów Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?