WIRTUALNE BIURO Żyraków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żyraków

Wirtualne Biuro Żyraków jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wirtualne Biuro Żyraków. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Żyraków Wirtualne Biuro. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żyraków

Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Działalność agencji pracy tymczasowej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żyraków Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Demontaż wyrobów zużytych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Produkcja obuwia. Żyraków ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja cementu wzmocnionego włóknem Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Reasekuracja. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żyraków

Produkcja cementu. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych mebli. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Pozostała działalność związana ze sportem. Ebiuro Wirtualne Biura Żyraków Produkcja materiałów wybuchowychPozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport kosmiczny. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Żyraków Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućcówNaprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja narzędzi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. ..

Biuro Wirtualne Żyraków

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Żyraków. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Żyraków Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Żyraków, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?