WIRTUALNE BIURO Żychlin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żychlin

Wirtualne Biuro Żychlin jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Żychlin. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Żychlin Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żychlin

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja gier i zabawek. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wapna i gipsu. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żychlin Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozostałe drukowanie. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Żychlin ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Malowanie i szklenie. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żychlin

Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja zegarków i zegarów. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z pakowaniem. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Żychlin Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaReprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja obuwia. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Żychlin Ebiuro Wirtualne Biura Rybołówstwo w wodach morskichZbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. ..

Biuro Wirtualne Żychlin

Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Żychlin. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Żychlin Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Nasze wirtualne biuro w Żychlin umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Żychlin wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?