WIRTUALNE BIURO Żuromin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żuromin

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Żuromin. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Żuromin Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Żuromin, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Żuromin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żuromin

Transport lotniczy towarów. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żuromin Wydawanie książek Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność związana z pakowaniem. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Żuromin ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Rybołówstwo w wodach morskich. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żuromin

Produkcja baterii i akumulatorów. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja materaców. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Żuromin Pozostałe drukowanieDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność szpitali. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe zakwaterowanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Żuromin Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wspomagająca edukacjęSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja monet. Uprawa ryżu. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. ..

Biuro Wirtualne Żuromin

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Żuromin. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Żuromin Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Żuromin zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?