WIRTUALNE BIURO Żórawina
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żórawina

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Żórawina bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Żórawina. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Żórawina Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żórawina

Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żórawina Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Badanie rynku i opinii publicznej. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Działalność detektywistyczna. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Działalność wspomagająca edukację. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Żórawina ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Działalność organizacji religijnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żórawina

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Żórawina Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneRozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Żórawina Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimnoDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja obuwia. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . ..

Biuro Wirtualne Żórawina

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Żórawina. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Żórawina. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Żórawina Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Żórawina prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?