WIRTUALNE BIURO Żoliborz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żoliborz

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Żoliborz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wirtualne Biuro Żoliborz. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Żoliborz Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żoliborz

Naprawa i konserwacja maszyn. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja opakowań z metali . Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Uprawa trzciny cukrowej. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żoliborz Przeładunek towarów w portach śródlądowych Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność wspomagająca edukację. Żoliborz ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozaszkolne formy edukacji artystycznej Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Fundusze emerytalne. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żoliborz

Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Odlewnictwo staliwa. Działalność detektywistyczna. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Żoliborz Produkcja opakowań z metali Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Branżowe szkoły I stopnia. Pozostałe sprzątanie. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Żoliborz Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowychProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Uprawa tytoniu. ..

Biuro Wirtualne Żoliborz

Nasze wirtualne biuro w Żoliborz umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Żoliborz wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Żoliborz. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Żoliborz Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?