WIRTUALNE BIURO Żnin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żnin

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Żnin. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Żnin Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żnin

Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Szkoły policealne. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żnin Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność bibliotek. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Żnin ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Działalność banku centralnego. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja nawozów i związków azotowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żnin

Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Zakładanie stolarki budowlanej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Ebiuro Wirtualne Biura Żnin Chów i hodowla bydła mlecznegoNauka języków obcych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Transport lotniczy towarów. Przeładunek towarów. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność holdingów finansowych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja papieru i tektury. Żnin Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność związana ze sportemSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Przygotowywanie i podawanie napojów. Pogrzeby i działalność pokrewna. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja szkła płaskiego. ..

Biuro Wirtualne Żnin

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Ebiuro Wirtualne Biura Żnin. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Żnin Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Żnin, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?