WIRTUALNE BIURO Złotoryja
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Złotoryja

Złotoryja prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Złotoryja. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Złotoryja Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Złotoryja

Produkcja soków z owoców i warzyw. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja gazów technicznych. Produkcja sprzętu sportowego. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Malowanie i szklenie. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Złotoryja Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja barwników i pigmentów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Złotoryja ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Złotoryja

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność archiwów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Ebiuro Wirtualne Biura Złotoryja Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorówProdukcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja sprzętu sportowego. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Złotoryja Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowegoRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych mebli. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. ..

Biuro Wirtualne Złotoryja

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Złotoryja wirtualne biuro. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Złotoryja. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Złotoryja Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?