WIRTUALNE BIURO Zielonki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zielonki

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Zielonki. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Zielonki Wirtualne Biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zielonki

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Sprawy zagraniczne. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zielonki Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe drukowanie. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Zielonki ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Działalność w zakresie architektury. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zielonki

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Odlewnictwo staliwa. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Zielonki Produkcja złączy i śrubProdukcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Produkcja wapna i gipsu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa i konserwacja maszyn. Zielonki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznychWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Zielonki

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Zielonki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Zielonki. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Zielonki Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?