WIRTUALNE BIURO Ziębice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ziębice

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Ziębice, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wirtualne Biuro Ziębice. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Ziębice Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Nasze wirtualne biuro w Ziębice umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ziębice wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ziębice

Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja włókien chemicznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badanie rynku i opinii publicznej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ziębice Produkcja mebli kuchennych Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność fotograficzna. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Drukowanie gazet. Ziębice ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca transport morski Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozostałe zakwaterowanie. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ziębice

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe drukowanie. Pozostałe drukowanie. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Uprawa ryżu. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Ebiuro Wirtualne Biura Ziębice Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ziębice Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa ryżuDziałalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Działalność agencji reklamowych. Nauka języków obcych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Ziębice

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Ziębice. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Ziębice Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Ziębice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?