WIRTUALNE BIURO Zgierz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zgierz

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zgierz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zgierz zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Zgierz. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Zgierz Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zgierz

Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Przesyłanie energii elektrycznej. Działalność obiektów kulturalnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zgierz Produkcja miedzi Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja pozostałych mebli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Zgierz ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zgierz

Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Odlewnictwo staliwa. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Wydobywanie torfu. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja zegarków i zegarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Ebiuro Wirtualne Biura Zgierz Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Ruchome placówki gastronomiczne. Uprawa winogron. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja motocykli. Produkcja sprzętu sportowego. Zgierz Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Górnictwo rud uranu i toru. Przeładunek towarów. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Zgierz

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Zgierz. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Zgierz Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Zgierz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?