WIRTUALNE BIURO Żelazków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żelazków

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Żelazków. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Żelazków Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żelazków

Działalność w zakresie informacji turystycznej. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność agencji reklamowych. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Działalność związana z tłumaczeniami. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żelazków Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Żelazków ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja przędzy wełnianej. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żelazków

Branżowe szkoły I stopnia. Szkoły podstawowe. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Transport kosmiczny. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja kabli światłowodowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Ebiuro Wirtualne Biura Żelazków Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport morski i przybrzeżny towarów. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Szkoły wyższe. Żelazków Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastekGórnictwo gazu ziemnego. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Żelazków

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Żelazków zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Żelazków bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Żelazków. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Żelazków Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?