WIRTUALNE BIURO Żegocina
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żegocina

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Żegocina zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Żegocina. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Żegocina Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żegocina

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żegocina Działalność agencji informacyjnych Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja elementów elektronicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Placówki wychowania przedszkolnego. Chów i hodowla drobiu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wydobywanie soli. Produkcja narzędzi. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Żegocina ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z tłumaczeniami Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność fotograficzna. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żegocina

Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Naprawa i konserwacja maszyn. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Ebiuro Wirtualne Biura Żegocina Produkcja zegarków i zegarówPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja zegarków i zegarów. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Żegocina Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Produkcja przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pogrzeby i działalność pokrewna. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja aluminium hutniczego. ..

Biuro Wirtualne Żegocina

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Żegocina. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Żegocina Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?