WIRTUALNE BIURO Zębowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zębowice

Zębowice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Zębowice. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Zębowice Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zębowice

Chów i hodowla świń. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność prawnicza. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zębowice Produkcja motocykli Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Zębowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych Wymiar sprawiedliwości. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja cukru. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zębowice

Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Technika. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pogrzeby i działalność pokrewna. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Transport rurociągami paliw gazowych. Ebiuro Wirtualne Biura Zębowice Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiDziałalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Pozostałe sprzątanie. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Demontaż wyrobów zużytych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność portali internetowych. Zębowice Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSzkoły podstawowe. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Produkcja win gronowych. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Zębowice

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Zębowice. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Zębowice Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?