WIRTUALNE BIURO Zbrosławice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zbrosławice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Zbrosławice. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Zbrosławice Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zbrosławice

Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja nawozów i związków azotowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zbrosławice Produkcja maszyn dla metalurgii Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Ruchome placówki gastronomiczne. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa drzew oleistych. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa ryżu. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych tkanin. Zbrosławice ADRES REJESTRACJI FIRMY Demontaż wyrobów zużytych Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja dzianin metrażowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja wapna i gipsu. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zbrosławice

Produkcja mebli kuchennych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Praktyka lekarska specjalistyczna. Działalność wspomagająca edukację. Działalność prawnicza. Ebiuro Wirtualne Biura Zbrosławice Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznychGospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność taksówek osobowych. Produkcja motocykli. Zbrosławice Ebiuro Wirtualne Biura Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność weterynaryjna. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. ..

Biuro Wirtualne Zbrosławice

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Ebiuro Wirtualne Biura Zbrosławice. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Zbrosławice Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Zbrosławice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?