WIRTUALNE BIURO Zawoja
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zawoja

Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Zawoja. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Zawoja Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zawoja bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawoja

Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Szkoły podstawowe. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Uprawa drzew oleistych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja gazów technicznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawoja Wykonywanie instalacji elektrycznych Produkcja metali szlachetnych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność morskich agencji transportowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Rozmnażanie roślin. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Uprawa trzciny cukrowej. Zawoja ADRES REJESTRACJI FIRMY Branżowe szkoły I stopnia Organizacje i zespoły eksterytorialne. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wytwarzanie paliw jądrowych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zawoja

Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja obuwia. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Zawoja Uprawa trzciny cukrowejWykończanie wyrobów włókienniczych. Demontaż wyrobów zużytych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja motocykli. Transport lotniczy pasażerski. Zawoja Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnejDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z projekcją filmów. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Produkcja pojemników metalowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Rybołówstwo w wodach morskich. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Zawoja

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Zawoja. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Zawoja Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zawoja bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?