WIRTUALNE BIURO Zawiercie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zawiercie

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Zawiercie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Zawiercie Wirtualne Biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zawiercie, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawiercie

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Działalność centrów telefonicznych (call center). ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawiercie Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego Uprawa drzew oleistych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność bibliotek. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Zawiercie ADRES REJESTRACJI FIRMY Tynkowanie Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Uprawa winogron. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zawiercie

Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Ebiuro Wirtualne Biura Zawiercie Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Szkoły podstawowe. Produkcja obuwia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozostałe sprzątanie. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Zawiercie Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaGórnictwo rud uranu i toru. Produkcja motocykli. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. ..

Biuro Wirtualne Zawiercie

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zawiercie bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Ebiuro Wirtualne Biura Zawiercie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Zawiercie Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zawiercie, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?