WIRTUALNE BIURO Zawichost
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zawichost

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zawichost bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Zawichost. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Zawichost Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawichost

Produkcja słodu. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja artykułów piśmiennych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawichost Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych) Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Zawichost ADRES REJESTRACJI FIRMY Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane Transport lotniczy towarów. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Badania i analizy związane z jakością żywności. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zawichost

Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja przędzy wełnianej. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność fotograficzna. Wydawanie gazet. Ebiuro Wirtualne Biura Zawichost Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowychDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność organizacji politycznych. Ubezpieczenia na życie. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność fotograficzna. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Zawichost Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie gotowych posiłków i dańProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja piwa. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja mebli kuchennych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ..

Biuro Wirtualne Zawichost

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zawichost zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Zawichost. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Zawichost Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?