WIRTUALNE BIURO Zawady
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zawady

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Zawady. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Zawady Wirtualne Biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawady

Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja win gronowych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zawady Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja obuwia. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja baterii i akumulatorów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Sprzedaż hurtowa skór. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja szkła gospodarczego. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Wydobywanie węgla kamiennego. Zawady ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja konstrukcji metalowych i ich części Produkcja przypraw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zawady

Technika. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja metali szlachetnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Zawady Reprodukcja zapisanych nośników informacjiNaprawa i konserwacja maszyn. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja statków i konstrukcji pływających. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność pozostałych agencji transportowych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Zawady Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówWydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Pozostała działalność wydawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. ..

Biuro Wirtualne Zawady

Zawady prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Posiadanie adresu firmowego Zawady, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Ebiuro Wirtualne Biura Zawady. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Zawady Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?