WIRTUALNE BIURO Zatory
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zatory

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Zatory. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Zatory Wirtualne Biuro. Nasze wirtualne biuro w Zatory umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Zatory wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zatory bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zatory

Produkcja gazów technicznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność prawnicza. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zatory Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu) Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Szkoły podstawowe. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja piwa. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zatory ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja sprzętu sportowego. Uprawa roślin włóknistych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zatory

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Górnictwo rud uranu i toru. Malowanie i szklenie. Produkcja win gronowych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Działalność związków zawodowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Ebiuro Wirtualne Biura Zatory Artystyczna i literacka działalność twórczaProdukcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność wspomagająca edukację. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Naprawa i konserwacja maszyn. Zatory Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność holdingów finansowych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. ..

Biuro Wirtualne Zatory

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zatory, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Zatory prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Ebiuro Wirtualne Biura Zatory. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Zatory Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?