WIRTUALNE BIURO Żary
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żary

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Żary. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Żary Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żary

Demontaż wyrobów zużytych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Produkcja klejów. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żary Produkcja mebli kuchennych Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Górnictwo ropy naftowej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja zegarków i zegarów. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Żary ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydawanie książek Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żary

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Transport rurociągami paliw gazowych. Działalność detektywistyczna. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Uprawa drzew oleistych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Żary Demontaż wyrobów zużytychWyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja autobusów. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Żary Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaProdukcja przypraw. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja broni i amunicji. ..

Biuro Wirtualne Żary

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Żary. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Żary Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?