WIRTUALNE BIURO Zaniemyśl
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zaniemyśl

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Zaniemyśl. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Zaniemyśl Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zaniemyśl zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zaniemyśl

Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja olejków eterycznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ADRES REJESTRACJI FIRMY Zaniemyśl Działalność obiektów sportowych Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Działalność organizacji politycznych. Zaniemyśl ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zaniemyśl

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja narzędzi. Ebiuro Wirtualne Biura Zaniemyśl Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowychDziałalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Zaniemyśl Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla owiec i kózProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów tartacznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Technika. ..

Biuro Wirtualne Zaniemyśl

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zaniemyśl zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Zaniemyśl. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Zaniemyśl Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?