WIRTUALNE BIURO Zakrzew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zakrzew

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zakrzew zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Zakrzew. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Zakrzew Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakrzew

Naprawa i konserwacja maszyn. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport drogowy towarów. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja gazów technicznych. Działalność wspomagająca edukację. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakrzew Zbieranie odpadów niebezpiecznych Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostałe sprzątanie. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Zakrzew ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych Produkcja zamków i zawiasów. Działalność pozostałych agencji transportowych. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność holdingów finansowych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zakrzew

Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Działalność organizacji religijnych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe drukowanie. Ebiuro Wirtualne Biura Zakrzew Produkcja samochodów osobowychObróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Nadawanie programów radiofonicznych. Uprawa tytoniu. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Działalność agencji pracy tymczasowej. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Zakrzew Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Szkoły podstawowe. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja aluminium hutniczego. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. ..

Biuro Wirtualne Zakrzew

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Ebiuro Wirtualne Biura Zakrzew. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Zakrzew Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?