WIRTUALNE BIURO Zakroczym
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zakroczym

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Zakroczym. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Zakroczym Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakroczym

Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakroczym Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana Transport rurociągami paliw gazowych. Działalność szpitali. Produkcja materaców. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja sprzętu sportowego. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Zakroczym ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie węgla kamiennego Górnictwo gazu ziemnego. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność pośredników turystycznych. Produkcja wapna i gipsu. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zakroczym

Pozostałe drukowanie. Produkcja elementów elektronicznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Zakroczym Zakładanie stolarki budowlanejPrzetwórstwo mleka i wyrób serów. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Produkcja mebli kuchennych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zakroczym Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuTechnika. Produkcja opakowań z metali . Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja papieru i tektury. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność obiektów sportowych. ..

Biuro Wirtualne Zakroczym

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Zakroczym. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zakroczym Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. System jest prosty i przejrzysty. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?