WIRTUALNE BIURO Zaklików
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zaklików

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Zaklików. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Zaklików Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Zaklików bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zaklików

Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zaklików Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Zaklików ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zaklików

Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Zaklików Produkcja pozostałych wyrobów z gumyDziałalność bibliotek. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Zaklików Ebiuro Wirtualne Biura Opieka dzienna nad dziećmiWydawanie książek. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ..

Biuro Wirtualne Zaklików

Nasze wirtualne biuro w Zaklików umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Zaklików wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Zaklików. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Zaklików Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?