WIRTUALNE BIURO Zakliczyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zakliczyn

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Zakliczyn. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Zakliczyn Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakliczyn

Produkcja metali szlachetnych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zakliczyn Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Zakliczyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność holdingów finansowych Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja materiałów wybuchowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zakliczyn

Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy bawełnianej. Produkcja lodów. Uprawa drzew oleistych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Praktyka pielęgniarek i położnych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja zamków i zawiasów. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Ebiuro Wirtualne Biura Zakliczyn Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Zakliczyn Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Malowanie i szklenie. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Zakliczyn

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Zakliczyn. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Zakliczyn Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zakliczyn, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?