WIRTUALNE BIURO Zadzim
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zadzim

Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wirtualne Biuro Zadzim. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Zadzim Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zadzim

Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Uprawa trzciny cukrowej. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja szkła płaskiego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zadzim Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych tkanin. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Sprawy zagraniczne. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Zadzim ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z oprogramowaniem Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Uprawa drzew oleistych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zadzim

Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie gazet. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Zadzim Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność taksówek osobowych. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Zadzim Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanegoBadanie rynku i opinii publicznej. Uprawa ryżu. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Zadzim

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Zadzim. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Zadzim Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Zadzim, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?