WIRTUALNE BIURO Zabrodzie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Zabrodzie

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Zabrodzie zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Zabrodzie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Zabrodzie Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Zabrodzie

Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Pozostałe sprzątanie. Pozyskiwanie drewna. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Zabrodzie Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne Transport kolejowy towarów. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Górnictwo gazu ziemnego. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Zabrodzie ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Zabrodzie

Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Badanie rynku i opinii publicznej. Produkcja odzieży roboczej. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Produkcja pozostałych mebli. Ebiuro Wirtualne Biura Zabrodzie Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywkiDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Chów i hodowla drobiu. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Transport lotniczy towarów. Opieka dzienna nad dziećmi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Zabrodzie Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaWydobywanie węgla kamiennego. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność związana z tłumaczeniami. Produkcja zamków i zawiasów. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Reasekuracja. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. ..

Biuro Wirtualne Zabrodzie

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Zabrodzie. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zabrodzie Ebiuro Wirtualne Biura. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?