WIRTUALNE BIURO Żabno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żabno

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Żabno. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Żabno Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żabno

Działalność związana z pakowaniem. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żabno Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja olejków eterycznych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Żabno ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja bielizny. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja szkła płaskiego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żabno

Szkoły policealne. Przygotowanie terenu pod budowę. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Ebiuro Wirtualne Biura Żabno Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejSprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja win gronowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Żabno Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tekturyBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność wspomagająca edukację. ..

Biuro Wirtualne Żabno

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Żabno. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Żabno. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Żabno Ebiuro Wirtualne Biura. Żabno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Żabno. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?