WIRTUALNE BIURO Żabia Wola
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żabia Wola

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Żabia Wola. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Żabia Wola Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żabia Wola

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wydawanie gazet. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Licea ogólnokształcące. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żabia Wola Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych Technika. Produkcja motocykli. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja miedzi. Produkcja przypraw. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja materaców. Produkcja instrumentów muzycznych. Transport lotniczy towarów. Żabia Wola ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność paramedyczna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żabia Wola

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pozostałe sprzątanie. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Działalność weterynaryjna. Działalność fizjoterapeutyczna. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Ebiuro Wirtualne Biura Żabia Wola Produkcja gotowych wyrobów tekstylnychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja odzieży skórzanej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Żabia Wola Ebiuro Wirtualne Biura Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja motocykli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. ..

Biuro Wirtualne Żabia Wola

Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Żabia Wola. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Żabia Wola Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?