WIRTUALNE BIURO Wydminy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wydminy

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Wydminy. System jest prosty i przejrzysty. Wydminy Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydminy

Technika. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność holdingów finansowych. Działalność w zakresie architektury. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydminy Produkcja tkanin wełnianych Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Technika. Produkcja dywanów i chodników. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Wydminy ADRES REJESTRACJI FIRMY Rybołówstwo w wodach śródlądowych Działalność archiwów. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja przędzy bawełnianej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wydminy

Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja gier i zabawek. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Wydminy Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychPozostała działalność wydawnicza. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Wydminy Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa obuwia i wyrobów skórzanychProdukcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. ..

Biuro Wirtualne Wydminy

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Wydminy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wydminy Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?