WIRTUALNE BIURO Wschowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wschowa

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Wschowa. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wschowa Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wschowa

Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wschowa Wytwarzanie paliw jądrowych Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność fotograficzna. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Wschowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii Działalność obiektów kulturalnych. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wschowa

Wykonywanie instalacji elektrycznych. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zakładanie stolarki budowlanej. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Wschowa Praktyka pielęgniarek i położnychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Produkcja zaprawy murarskiej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wschowa Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niegoProdukcja rowerów i wózków inwalidzkich. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja włókien chemicznych. Wymiar sprawiedliwości. ..

Biuro Wirtualne Wschowa

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Wschowa. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wschowa Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?