WIRTUALNE BIURO Wólka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wólka

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Wólka. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wólka Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wólka

Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja włókien szklanych. Produkcja materaców. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wólka Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej Działalność związana z pakowaniem. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja pozostałych tkanin. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Wólka ADRES REJESTRACJI FIRMY Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Demontaż wyrobów zużytych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wólka

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Górnictwo ropy naftowej. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Ebiuro Wirtualne Biura Wólka Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniemBranżowe szkoły II stopnia. Produkcja zegarków i zegarów. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Wólka Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaUprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy wełnianej. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Wólka

Wirtualne Biuro Wólka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wólka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Ebiuro Wirtualne Biura Wólka. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wólka Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?