WIRTUALNE BIURO Wolbórz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wolbórz

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Wolbórz. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wolbórz Wirtualne Biuro. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wolbórz

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność związana z pakowaniem. Transport drogowy towarów. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wolbórz Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wydobywanie soli. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Wolbórz ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja sprzętu sportowego Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Działalność archiwów. Produkcja materaców. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wolbórz

Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Przesyłanie energii elektrycznej. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Działalność klubów sportowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Ebiuro Wirtualne Biura Wolbórz Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowanePlacówki doskonalenia nauczycieli. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja monet. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność bibliotek. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Wolbórz Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elementów elektronicznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja wapna i gipsu. ..

Biuro Wirtualne Wolbórz

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Wolbórz. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wolbórz Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?