WIRTUALNE BIURO Województwo świętokrzyskie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Województwo świętokrzyskie

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Województwo świętokrzyskie . Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Województwo świętokrzyskie Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Województwo świętokrzyskie

Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Branżowe szkoły II stopnia. Działalność wspomagająca edukację. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Branżowe szkoły I stopnia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Pozostałe sprzątanie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Województwo świętokrzyskie Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Dystrybucja energii elektrycznej. Pozostała działalność wydawnicza. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja artykułów piśmiennych. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Województwo świętokrzyskie ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Województwo świętokrzyskie

Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność agencji pracy tymczasowej. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Województwo świętokrzyskie Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowychNaprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja tkanin wełnianych. Sprzedaż hurtowa skór. Województwo świętokrzyskie Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoChów i hodowla owiec i kóz. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Introligatorstwo i podobne usługi. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja włókien chemicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Województwo świętokrzyskie

Wirtualne Biuro Województwo świętokrzyskie jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Województwo świętokrzyskie umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Województwo świętokrzyskie wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Województwo świętokrzyskie . Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Województwo świętokrzyskie Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?