WIRTUALNE BIURO Województwo małopolskie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Województwo małopolskie

Województwo małopolskie prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Województwo małopolskie. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Województwo małopolskie Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Województwo małopolskie

Produkcja elementów elektronicznych. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja materiałów wybuchowych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Działalność morskich agencji transportowych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. ADRES REJESTRACJI FIRMY Województwo małopolskie Transport drogowy towarów Pozostałe drukowanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja barwników i pigmentów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Województwo małopolskie ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja soków z owoców i warzyw Uprawa drzew oleistych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Badania i analizy związane z jakością żywności. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Praktyka lekarska specjalistyczna. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Województwo małopolskie

Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Działalność muzeów. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Województwo małopolskie Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinuOdlewnictwo metali lekkich. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów tytoniowych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Produkcja win gronowych. Województwo małopolskie Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja opakowań z metali Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wydobywanie soli. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ..

Biuro Wirtualne Województwo małopolskie

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Województwo małopolskie. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Województwo małopolskie Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?