WIRTUALNE BIURO Wojcieszów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wojcieszów

Nasze wirtualne biuro w Wojcieszów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Wojcieszów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Wojcieszów. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wojcieszów Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wojcieszów

Produkcja materaców. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Szkoły podstawowe. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja dywanów i chodników. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wojcieszów Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja włókien szklanych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wojcieszów ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja win gronowych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszów

Produkcja tkanin wełnianych. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszów Nadawanie programów radiofonicznychDziałalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność obiektów kulturalnych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja elementów elektronicznych. Wojcieszów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja masy włóknistej. ..

Biuro Wirtualne Wojcieszów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszów. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wojcieszów Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?