WIRTUALNE BIURO Wojcieszków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wojcieszków

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Wojcieszków. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wojcieszków Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wojcieszków

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Szkoły podstawowe. Szkoły policealne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja tapet. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wojcieszków Transport wodny śródlądowy pasażerski Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja tapet. Produkcja pozostałych tkanin. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność organizacji politycznych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja kabli światłowodowych. Wojcieszków ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych Uprawa drzew oleistych. Produkcja zamków i zawiasów. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszków

Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność agencji pracy tymczasowej. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszków Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaWydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wydobywanie węgla kamiennego. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Wojcieszków Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja maszynPraktyka lekarska specjalistyczna. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Produkcja wyrobów ściernych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. ..

Biuro Wirtualne Wojcieszków

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Wojcieszków, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Wojcieszków umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Wojcieszków wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Wojcieszków. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wojcieszków Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?