WIRTUALNE BIURO Wodzisław
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wodzisław

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Wodzisław. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wodzisław Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wodzisław

Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Produkcja zaprawy murarskiej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Uprawa trzciny cukrowej. Wydawanie gazet. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wodzisław Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Działalność obiektów sportowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Wodzisław ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wodzisław

Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Ebiuro Wirtualne Biura Wodzisław Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachHotele i podobne obiekty zakwaterowania. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja elementów elektronicznych. Wodzisław Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przyprawProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Naprawa i konserwacja maszyn. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Opieka dzienna nad dziećmi. ..

Biuro Wirtualne Wodzisław

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Wodzisław. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wodzisław Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?