WIRTUALNE BIURO Wodzierady
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wodzierady

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Wodzierady. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wodzierady Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wodzierady

Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Pozostałe sprzątanie. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wodzierady Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych Produkcja instrumentów muzycznych. Produkcja gazów technicznych. Szkoły wyższe. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Pogrzeby i działalność pokrewna. Wodzierady ADRES REJESTRACJI FIRMY Szkoły podstawowe Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność związana z projekcją filmów. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wodzierady

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z pakowaniem. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Chów i hodowla bydła mlecznego. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Ebiuro Wirtualne Biura Wodzierady Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja zaprawy murarskiej. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Działalność szpitali. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Wodzierady Ebiuro Wirtualne Biura Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie paliw jądrowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja zaprawy murarskiej. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Wodzierady

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Wodzierady. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wodzierady Ebiuro Wirtualne Biura. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?