WIRTUALNE BIURO Wizna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wizna

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Wizna bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne Biuro Wizna. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wizna Wirtualne Biuro. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wizna

Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność związków zawodowych. Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Szkoły wyższe. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wizna Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Drukowanie gazet. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność szpitali. Malowanie i szklenie. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja autobusów. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Wizna ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność fotograficzna. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Branżowe szkoły I stopnia. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wizna

Działalność związana z oprogramowaniem. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Technika. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wytwarzanie energii elektrycznej. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja przypraw. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Ebiuro Wirtualne Biura Wizna Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneDrukowanie gazet. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność obiektów kulturalnych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wizna Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychProdukcja pieców, palenisk i palników piecowych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych mebli. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Wizna

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Ebiuro Wirtualne Biura Wizna. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wizna Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?