WIRTUALNE BIURO Witkowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Witkowo

Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Witkowo. System jest prosty i przejrzysty. Witkowo Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Witkowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Witkowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Witkowo

Produkcja artykułów piśmiennych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Witkowo Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Witkowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja papieru i tektury Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport morski i przybrzeżny towarów. Transport lotniczy towarów. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). ..

Ebiuro Wirtualne Biura Witkowo

Reasekuracja. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Ebiuro Wirtualne Biura Witkowo Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiuNaprawa i konserwacja statków i łodzi. Reasekuracja. Pogrzeby i działalność pokrewna. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Uprawa drzew oleistych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Witkowo Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. ..

Biuro Wirtualne Witkowo

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Ebiuro Wirtualne Biura Witkowo. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Witkowo Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?