WIRTUALNE BIURO Wisznice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wisznice

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Wisznice. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wisznice Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wisznice

Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wisznice Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność organizacji politycznych. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność agencji pracy tymczasowej. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Górnictwo ropy naftowej. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Wisznice ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja opakowań drewnianych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wisznice

Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Produkcja zegarków i zegarów. Ebiuro Wirtualne Biura Wisznice Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność obiektów sportowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja metali szlachetnych. Przeładunek towarów. Drukowanie gazet. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Działalność muzeów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wisznice Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Sprzedaż hurtowa skór. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność pośredników turystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Branżowe szkoły II stopnia. Demontaż wyrobów zużytych. ..

Biuro Wirtualne Wisznice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wisznice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Ebiuro Wirtualne Biura Wisznice. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wisznice Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?