WIRTUALNE BIURO Wisła
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wisła

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Wisła. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wisła Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wisła

Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wisła Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Placówki wychowania przedszkolnego. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Tynkowanie. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja piwa. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność szpitali. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Wisła ADRES REJESTRACJI FIRMY Przesyłanie energii elektrycznej Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wisła

Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja kabli światłowodowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Handel energią elektryczną. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Działalność szpitali. Ebiuro Wirtualne Biura Wisła Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja odzieży skórzanej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Produkcja tkanin wełnianych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wisła Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pozostałych agencji transportowychDziałalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. ..

Biuro Wirtualne Wisła

Wirtualne Biuro Wisła jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Wisła. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wisła Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wisła prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Wisła. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?