WIRTUALNE BIURO Wilczyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wilczyce

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Wilczyce. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wilczyce Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wilczyce

Tynkowanie. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja dywanów i chodników. Odlewnictwo żeliwa. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wilczyce Działalność centrów telefonicznych (call center) Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność związana z pakowaniem. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja masy włóknistej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wilczyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja klejów. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wilczyce

Przeładunek towarów. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Działalność związana z oprogramowaniem. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Ebiuro Wirtualne Biura Wilczyce Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaReprodukcja zapisanych nośników informacji. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Górnictwo gazu ziemnego. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wilczyce Ebiuro Wirtualne Biura Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowychZbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ..

Biuro Wirtualne Wilczyce

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Wilczyce. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wilczyce Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! System jest prosty i przejrzysty. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?