WIRTUALNE BIURO Wilamowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wilamowice

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Wilamowice. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wilamowice Wirtualne Biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wilamowice

Artystyczna i literacka działalność twórcza. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja pojemników metalowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wilamowice Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Kolegia pracowników służb społecznych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Górnictwo gazu ziemnego. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wilamowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Ubezpieczenia na życie. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wilamowice

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Ebiuro Wirtualne Biura Wilamowice Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozówDziałalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Badanie rynku i opinii publicznej. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja tapet. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Wilamowice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elementów elektronicznychProdukcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Biuro Wirtualne Wilamowice

Posiadanie adresu firmowego Wilamowice, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Wilamowice. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wilamowice Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?