WIRTUALNE BIURO Wierzchosławice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wierzchosławice

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Wierzchosławice. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wierzchosławice Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wierzchosławice

Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Transport lotniczy pasażerski. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Praktyka lekarska specjalistyczna. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wierzchosławice Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja kabli światłowodowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Wierzchosławice ADRES REJESTRACJI FIRMY Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wierzchosławice

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja aluminium hutniczego. Ebiuro Wirtualne Biura Wierzchosławice Produkcja sprzętu instalacyjnegoPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność agencji informacyjnych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wierzchosławice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja dzianin metrażowychProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja miedzi. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. ..

Biuro Wirtualne Wierzchosławice

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Wierzchosławice. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wierzchosławice Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?