WIRTUALNE BIURO Wielkie Oczy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wielkie Oczy

Wirtualne Biuro Wielkie Oczy jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Wielkie Oczy umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Wielkie Oczy wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Wielkie Oczy wirtualne biuro. Wirtualne Biuro Wielkie Oczy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wielkie Oczy Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Wielkie Oczy. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wielkie Oczy

Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Działalność wspomagająca edukację. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wielkie Oczy Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych Chów i hodowla owiec i kóz. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Wielkie Oczy ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wielkie Oczy

Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Wielkie Oczy Działalność wspomagająca edukacjęProdukcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Rozmnażanie roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja olejków eterycznych. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Produkcja elementów elektronicznych. Wielkie Oczy Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieżyBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. ..

Biuro Wirtualne Wielkie Oczy

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Wielkie Oczy. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wielkie Oczy Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Wielkie Oczy zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?