WIRTUALNE BIURO Wieliczki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wieliczki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Wieliczki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Wieliczki. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wieliczki Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nasze wirtualne biuro w Wieliczki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Wieliczki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieliczki

Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Działalność wspomagająca edukację. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieliczki Działalność związana z tłumaczeniami Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z tłumaczeniami. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wieliczki ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego Produkcja tkanin bawełnianych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczki

Gimnazja. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tapet. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja włókien szklanych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczki Działalność weterynaryjnaMalowanie i szklenie. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Gimnazja. Działalność związana z oprogramowaniem. Handel energią elektryczną. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność prawnicza. Wieliczki Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatychProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Branżowe szkoły I stopnia. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. ..

Biuro Wirtualne Wieliczki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Wieliczki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczki. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wieliczki Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?