WIRTUALNE BIURO Wieliczka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wieliczka

Wirtualne Biuro Wieliczka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne Biuro Wieliczka. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wieliczka Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieliczka

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Szkoły policealne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieliczka Produkcja maszyn do obróbki metalu Nauka języków obcych. Praktyka lekarska ogólna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Transport wodny śródlądowy towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Wieliczka ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja tkanin bawełnianych. Pozyskiwanie drewna. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczka

Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczka Sprzedaż hurtowa metali i rud metaliProdukcja gazów technicznych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność związana z tłumaczeniami. Chów i hodowla świń. Wieliczka Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczyProdukcja mebli kuchennych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja broni i amunicji. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Dystrybucja energii elektrycznej. Produkcja nawozów i związków azotowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Działalność fotograficzna. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Wieliczka

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Wieliczka. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wieliczka Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?